30. Geleneksel Taner Oğuz - TİMDER Halı Saha Futbol Turnuvası Tamamlandı

05 Mayıs 2019 Pazar

Basın Bültenleri

TİMDER tarafından, üyeler arasındaki dostlukları güçlendirerek yeni dostlukların kurulmasına vesile olmak amacıyla düzenlenen 30. Geleneksel Taner Oğuz - TİMDER Halı Saha Futbol Turnuvası 5 Mayıs 2019 Pazar günü oynanan final maçıyla sona erdi. Büyük mücadelelere sahne olan turnuvanın bu yılki şampiyonu Durul Banyo oldu, takıma birincilik kupasını merhum Taner Oğuz'un kıymetli eşi Emel Oğuz takdim etti.

Turnuva ikincisi olan Daikin’in kupasını TİMDER Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Kemal Yıldırım, turnuva üçüncüsü Kaleseramik'in ise kupasını, TİMDER Sosyal İşler Komitesi Başkanı Yücel Baran verdi. Gol krallığı mücadelesinin kazananı ise Daikin formasını taşıyan Gökhan Taşkın oldu, Taşkın’a Gol Kralı kupasını, TİMDER Yönetim Kurulu Üyesi Yıldıray Yılmaz sundu.

En Centilmen Takım kategorisinde ise Elmor ve Ge-Ti olmak üzere iki takım kupa almaya hak kazandı. Elmor'un kupasını, Daikin Yönetim Kurulu Üyesi Zeki Özen, Ge-Ti'nin kupasını ise TİMDER Yönetim Kurulu Üyesi Deniz Kaya takdim etti.

Sezon boyunca heyecan dolu karşılaşmalara sahne olan 30. Geleneksel Taner Oğuz -TİMDER Halı Saha Futbol Turnuvası bu yıl da ebedi dostlukların temelinin atıldığı bir atmosferde gerçekleşti. Takım oyuncuları aileleriyle birlikte katıldıkları turnuvada keyif dolu pazar kahvaltılarıyla güne başladılar ve iş hayatının stresini turnuva maçlarıyla attılar.

Elmor sponsorluğunda düzenlenen  ve profesyonel hakemler tarafından yönetilen maçlarda, sağlık ekipleri herhangi bir olumsuzluk durumunda müdahale etmek üzere hazır bekledi. Maç sonuçları, videolar ve fotoğraflar oyuncuların kolaylıkla ulaşabilmeleri adına timderturnuvasi.com adresinden güncel olarak yayınlanarak TİMDER sosyal medya hesaplarından anlık olarak paylaşıldı.

HABER HAKKINDA YORUMLAR
TİMDER Kurucu Üyesidir.