Kale, Tesisatçıların Yanında

13 Kasım 2020 Cuma

Sektörden Haberler
Kale, Tesisatçıların Yanında
Kale, Tesisatçıların Yanında

Kaleseramik’in İTESO (İstanbul Doğalgaz Sıhhi Tesisat Kalorifer Teknisyenleri Esnaf ve Sanatkarları Odası) iş birliği çerçevesinde 2018 yılında başlattığı ve bugüne kadar Ankara, Bursa, Antalya Erzurum, Denizli, Adana, Trabzon gibi Türkiye’nin farklı noktalarındaki binlerce usta ile gerçekleştirilen ‘Eğitim Seminerleri’ devam ediyor. Pandemi riskleri gözetilerek sınırlı sayıda belirlenen katılımcıyla Kale’nin İstanbul’da bulunan Fulya Mağazasında yapılan seminerde, İTESO’ya üye ustalara sektördeki son gelişmeler, yeni ürün tipleri ve uygulamaları, pratik fayda sağlayan bilgiler aktarıldı.

Kaleseramik Pazarlama Eğitim Yöneticisi Ramazan Öztürk tarafından verilen eğitimde, ustalara; seramik sağlık gereçleri, tamamlayıcı ürünler, banyo mobilyaları, armatürler, banyo aksesuarları, akrilik ürünler, duş ve küvet kabinleriyle ilgili ürün uygulamaları ve pratik faydalar sağlayan yöntemler anlatılırken, tesisat ustalarının merak ettiği tüm sorular yanıtlandı.

İTESO Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Biter ise her seminerde olduğu gibi Fulya Mağaza’da da; seminerlerin düzenli yapılmasının önemini vurgulayarak, Odalarına kayıtlı nitelikli tesisatçıların son gelişmelerle bilgilendirilmesinin gerekliliğini, ürün kalitesi kadar ürünü tüketiciyle buluşturan montajın da kaliteli olmasının önemini, ürün kalitesinin ancak doğru ellerde doğru montajla gösterilebileceğini sözlerine ekledi.

Seminerin ardından hediye olarak verilen promosyon malzemeleri ve açıklanan yeni kampanyalar ise tesisatçılardan tam not aldı.

HABER HAKKINDA YORUMLAR
TİMDER Kurucu Üyesidir.