TİMDER Üyelerine E-Çözüm’ün Yenilikçi Çözümlerinde %25 İndirim

 

Anlaşmadan TİMDER Üyesi Tüm Kuruluşlar faydalanabilecektir.

TİMDER Üyeleri, geliştirilen iş birliği doğrultusunda E-Çözüm çatısı altında sunulmakta olan tüm ürün ve hizmetlerden %25 indirim avantajıyla yararlanabiliyor. 

                         %25 İndirim Avantajıyla Yararlanabileceğiniz Hizmetler


                                 

E-Tahsilat Sistemi
Netahsilat bir online kredi kartı tahsilat sistemidir. Türkiye’de sanal pos hizmeti veren 20 bankanın sanal pos entegrasyonu Netahsilat ile tek ekrandan kullanılabilmektedir. İşletmeler, kurumlar Netahsilat ile bayilerinden, tüketicilerinden, abonelerinden, hizmet veya ürün sattıkları müşterilerinden internet üzerinden tek çekim veya taksitli ödeme alabilmekteler.

Bayi kanalı olan şirketler bayilerinden, bayilerinin alt bayilerinden ve bayilerinin müşterilerinden tahsilat toplayabilmekteler.

Netahsilat’ın bayi tahsilat sistemi ile bayiler ve bayilerin alt bayileri kendi dükkanlarında müşterilerine yaptıkları satışların tahsilatını merkez şirketin sanal poslarına yapabilmekteler. Böylelikle bayiler ve alt bayiler bankalarla pos/sanal pos anlaşması yapmalarına gerek olmadan ve daha da önemlisi yüksek komisyonlar ödemeden satış yapabilmekteler.

                                   

Açık Bankacılık Tüm Hesaplar Tek Ekran Sistemi
Açık Bankacılık ürünü Netekstre,  hesap hareketleri gösterme servisi olarak bankalardan hesap hareketlerinizi online alır ve tek panel üzerinde tüm hareketleri görüntülemenizi sağlar.  Toplanan tüm hareketler ortak bir veri yapısına çevrilir ve web servis üzerinden ERP sistemlerine (SAP, SAP Business One, Canias, Abas, Oracle, IFS, Microsoft Dynamics, Logo, Netsis, Mikro, Eta, Harmony, Likom -çok yakında- vb.) aktarılır.

Netekstre ile tüm banka hareketleri tek panel üzerinde izlenebilir, panel üzerinden özel raporlar oluşturulup export edilebilir, anlık raporlar alınabilir.

Tüm işlemlerin ortak bir veri yapısına dönüştürülüp hızlıca ERP/muhasebe sistemlerine aktarılması, firmalara zaman ve iş gücü bakımından büyük kazanç sağlamaktadır.

                                

Pos ve Sanal Pos Entegrasyon Sistemi
Posrapor işletme ve kurumların fiziki pos veya sanal poslarıyla yaptıkları tahsilat işlemlerinin banka hareketlerine dair detaylı bilgi verir.

Posrapor direkt olarak banka hesabınızla entegre çalışmakta olup tüm işlem detaylarını banka veri tabanından çekerek size tek platform üzerinden görüntüleme/raporlama imkanı sunar.

Kredi kartı işlemlerinin takibi, raporlaması, ERP/muhasebe sistemlerine kaydı ve denetimi çeşitli zorluklar içermektedir. Özellikle de birden fazla banka ve aynı anda POS kullanan işletmeler için bu zorluklar daha fazladır. Posrapor bu zorlukların tamamını ortadan kaldıran, kredi kartı tahsilatlarının tutar, taksit sayısı, komisyon oranı, net tutar, komisyon tutarı, valörü (hesaba geçiş tarihi) ve diğer bilgileriyle birlikte muhasebe sistemine otomatik olarak aktarılmasını sağlayan bir çözümdür.

Tüm pos ve sanal pos işlemlerinin tek ekrandan takip edilebildiği ve otomatik olarak ERP/muhasebe sistemine aktarılabileceği Posrapor ile yönetim ve denetim kolaylığının yanı sıra hata olasılığı da ortadan kalkmaktadır.

                                
Doğrudan Borçlandırma Sistemi
E-Dbs sisteminde entegre olan bankalarda limitleri olan bayilerinizin, kullanılabilir limitlerini tek ekrandan kontrol edebilirsiniz. Tek panelden rahat ve kolaylıkla entegre olan tüm bankalara fatura yüklemesi yapabilir ve sonuçlarını tek panelden yönetebilirsiniz. Tahsilatlarınız garanti altına alarak kredili DBS ile bayilerinizden hızlı ve garantili tahsilat alınması sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda ERP’ler entegrasyon sayesinde hem fatura yükleme hem de akıbetlerin tek seferde cari hesaba işlenmesini sağlayabilirsiniz.

Doğrudan Borçlandırma Sistemi ile amaç; geniş bayi / müşteri ağı bulunan firmaların bayi ya da müşterilerine yapacakları mal ve hizmet satışlarına yönelik fatura tahsilatlarının otomatik olarak gerçekleştirilmesini sağlamaya yönelik bir nakit yönetim hizmeti oluşturmaktır.

E-Dbs sistemi ile firmanın bayi yada müşterilerine yaptığı satışlardan doğan alacakların, hızlı ve garantili tahsilatı sağlanmış olacaktır.

Doğrudan Borçlandırma Sistemi’nde ana firmanın bankaya ilettiği tutarlar, belirtilen vade sonunda bayi/müşteri hesabındaki bakiyeden, bakiye müsait değilse tesis edilmiş kredi limitinden otomatik olarak çekilerek ana firma hesaplarına aktarılır.

Detaylı Bilgi ve Kampanyaya Katılım İçin Tıklayınız

SOSYAL
MEDYA
TİMDER Kurucu Üyesidir.