TİMDER’den Üyelerine Petrol Ofisi’nde %5,5 İNDİRİM Avantajı

11 Ocak 2018 Perşembe

TİMDER'den
TİMDER’den Üyelerine Petrol Ofisi’nde %5,5 İNDİRİM Avantajı

TİMDER ve AS YAKIT PETROL SAN. İş birliği ile, TİMDER Üyeleri Petrol Ofisi istasyonlarında akaryakıtlarını %5,5 indirimli alıyor. Tüm Petrol Ofisi istasyonlarında geçerli bu kampanya ile akaryakıt alımlarında indirimin yanı sıra birçok avantaj da sistemin gerekliğini arttırıyor.

Olası Yanlış Kullanımların Önlenmesi

Petrol Ofisi’nin taşıt tanıma özelliği olan ‘AutoMatic’ tanımadığı araçlara yakıt vermeyerek olası yanlış kullanımların önüne geçiyor ve araca sadece tanımlanan yakıt türünü ikmal ediyor.

İnternet Üzerinden Anında Müdahale Etkisi

Petrol Ofisi kullanıcılara internet üzerinden anında limit atama ve iptal (araç ve filo bazında TL ve LT bazında) olanağı sağlamasının yanı sıra, bölge kısıtlaması (araç ve filo bazında), gün, saat, tarih ve vardiya kısıtlamaları ile de farklılık kazandırıyor. Ayrıca aracın çalınması durumunda, yine internet üzerinden akaryakıt alımını anında durdurma imkanı sağlıyor.

Muhasebe Avantajı

Petrol Ofisi TİMDER Üyelerine her ayın 15. Günü ve son günü faturalama ve %5,50 indirimli akaryakıt hizmeti veriyor. Bu hizmetin yanı sıra, yakıt verdiği aracın akaryakıt alımı ile ilgili tüm detayları raporlar, bütçe planlamasında geriye dönük bilgi bankası, yakıt alımı yapılan tarih, yer, miktar, birim fiyat ve alım bedelinin bilgisi, belirli hizmet ağının kullanımı, Türkiye genelinde 1.750'ye yakın istasyonda indirimli akaryakıt alım imkanı ve merkezi ödeme gibi olanaklar sunuyor.

DETAYLI BİLGİ ve BAŞVURU İÇİN:
Tulga Bingöl
0216 580 8343 / 0554 892 65 98

timder@timder.org.tr

HABER HAKKINDA YORUMLAR
TİMDER Kurucu Üyesidir.