Yurtbay Seramik Yenilikleriyle UNICERA'da

01 Kasım 2021 Pazartesi

Sektörden Haberler
Yurtbay Seramik Yenilikleriyle UNICERA'da
Yurtbay Seramik Yenilikleriyle UNICERA'da
Yurtbay Seramik Yenilikleriyle UNICERA'da

Türkiye’de seramik sektörünün önemli oyuncularından olan Yurtbay Seramik, 02-06 Kasım tarihleri arasında, İstanbul CNR Expo’da düzenlenecek olan UNICERA Uluslararası Se­ra­mik Ban­yo Mut­fak Fu­arı’n­da, 5’inci holdeki H02 no’lu stantta yer alacak.

2022 yılına yönelik hazırladığı yeni koleksiyonunu sektör profesyonelleri ve son tüketiciyle buluşturacak olan Yurtbay Seramik, en güncel teknoloji ile donatılmış üretim hatları ve yalın üretim ilkesi ile tüketicisine “sadece en iyi” yi sunmaya devam ediyor.

Doğadan izlerle sıra dışı tasarımlar
Ürünlerini tasarlarken “doğadan sanata” mottosuyla hareket eden Yurtbay Seramik, doğayı referans alarak ahşap, doğal taş ve mermer dokulu ürünlerini sergileyecek.

Yurtbay Seramik’in UNICERA 21’ özel koleksiyonu seçkisinde öne çıkan serilerden Calacatta Aqua. Çağdaştan klasiğe, belirgin narin damarlarla çarpıcı bir görünüme sahip Calacatta Aqua, 30x60 cm ve 60x120 cm olarak iki farklı ebatta tüketicinin beğenisine sunuluyor.

Bu yıl profesyonellerin ve nihai tüketicinin beğenisine sunulan serilerden Mistral, beyazın ferahlığını uyumlu çizgilerle üzerinde taşırken 30x90 cm ve 60x60 cm ebat alternatifleri ile göz dolduruyor.

Birbirinden farklı, zengin ürün seçeneklerinin tamamının yer alacağı stantta portföyde öne çıkacak bir diğer yeni seri de Natron. 60x120 cm ebadındaki bu tasarım doğanın izlerini göz alıcı bir biçimde üzerinde barındırıyor.

HABER HAKKINDA YORUMLAR
TİMDER Kurucu Üyesidir.