Wavin’den “Şimdi Tam Zamanı”

21 Ocak 2020 Salı

Sektörden Haberler
Wavin’den “Şimdi Tam Zamanı”

Wavin Türkiye 2020 Satış & Pazarlama Toplantısı, 8-10 Ocak tarihleri arasında Antalya Kemer’de gerçekleşti. Bu yılki toplantının ana teması ise 2020 yılına özgü belirlenen hedef ve stratejilerin gerçekleştirilmesi için “Şimdi Tam Zamanı” oldu.

Şirket Genel Müdürü Fatih Asal’ın açılışını yaptığı ve 2019 yılının değerlendirilmesi ile başlayan toplantıda, 2020 yılı için belirlenen şirket hedef ve stratejileri ekiple paylaşıldı. Geçen aylarda ISK-Sodex’te lansmanı yapılan dünyanın en sessiz borusu olma özelliğini taşıyan Wavin AS+ ve Wavin’in tam otomasyonlu ve komple sistem çözümü sunan yerden ısıtma sistemi Sentio ürünleri ise bu yıl ön plana çıkacak Wavin inovasyonlarından bazıları olacak. Wavin Türkiye’nin 2020 yılı gündeminin altı çizildiği toplantıda Fatih Asal, “Şirket olarak amacımız, dünyanın her yerinde hayatı daha da ileriye taşımak. Bu amaca yönelik olarak uygulamayı kolaylaştıran, %100 güvenilir, çevre ve insan dostu ürünlerimizi paydaşlarımızla tanıştırmaya devam edeceğiz. Bunları gerçekleştirirken 2020 yılında da projelerin en büyük çözüm ortağı olmaya devam edeceğiz.” diye konuştu.

Pazar beklenti ve hedeflerinin yanı sıra Satış & Pazarlama ekibi de düzenlenen birçok interaktif eğitimler ve etkinliklerle 2020 yılına büyük bir motivasyonla girmenin heyecanını yaşadılar.

HABER HAKKINDA YORUMLAR
TİMDER Kurucu Üyesidir.