VitrA Amerika’da Ödüllü Karolarını Sergiledi

26 Nisan 2022 Salı

Sektörden Haberler
VitrA Amerika’da Ödüllü Karolarını Sergiledi
VitrA Amerika’da Ödüllü Karolarını Sergiledi

Kaplama ve doğal taş endüstrileri özelinde dünyanın en önemli ihtisas fuarları arasında yer alan Coverings, 5-8 Nisan 2022 tarihlerinde ABD’nin Las Vegas kentinde gerçekleştirildi. 30 yılı aşkın süredir düzenlenen fuara bu yıl da katılan VitrA standında, ödüllü karolarının yanı sıra, Amerika pazarında kullanıcıların sıkça tercih ettiği mozaik ürünlerini sergiledi.

30’dan fazla ülkeden 750 şirketin katıldığı Coverings 2022’de VitrA, İngiliz tasarım ikonu Tom Dixon’la birlikte geliştirilen Liquid Koleksiyonu’nun iF ödülü alan duvar karolarını Amerika’da ilk kez sergiledi. Stantta ayrıca Red Dot ve Good Design ödüllerini alan Atelier 01 ve Alman Tasarım Konseyi tarafından verilen Iconic Awards’a layık görülen marmomix karo koleksiyonları da sergilendi.

VitrA, doğal taş görünümlü dokusuyla güncel dekorasyon trendlerine cevap veren Urban Travertino ile beton ve taşın mükemmel uyumunu yaşam alanlarına taşıyan SET6.0 serisini de Coverings’de beğeniye sundu. Amerika pazarının en çok tercih edilen ürünlerinden mozaiklere standında özel bir bölüm ayıran VitrA, az sayıda ürünle sınırsız bir tasarım çeşitliliği ve benzersiz bir döşeme modeli sunan miniworx Koleksiyonu’na da standında yer verdi.

HABER HAKKINDA YORUMLAR
TİMDER Kurucu Üyesidir.