Visuelle’den Ankara’da Renkli Açılış

04 Temmuz 2022 Pazartesi

Sektörden Haberler
Visuelle’den Ankara’da Renkli Açılış
Visuelle’den Ankara’da Renkli Açılış

Kalekim, dekoratif kaplamadaki deneyimlerini ve tasarım gücünü bir araya getirdiği yeni markası Visulle’in doğadan ilham alan tasarımlarını, iç dekorasyon yüklenicisi Ankara İtalyan Boya ile tüketicilerle buluşturucak.

Açılışta konuşan Kalekim Genel Müdürü Timur Karaoğlu, “Kalekim’in başarısı doğru yatırım, doğru iş planı, güncel teknolojiler ve yetkin insan kaynağı ile gerçekleşmektedir. Dekoratif kaplama alanında başarılı işlere imza atan Ankara İtalyan Boya ile yaptığımız bu güçlü iş birliğinin her iki taraf içinde güzel çıktıları olacağına inanıyoruz.

Kalekim olarak, tüm paydaşlarımızın ihtiyaç ve beklentilerini dikkate alarak oluşturduğumuz stratejik iş planımızda; yurt dışı ve yurt içi pazarlarda büyümek, yeni iş alanları geliştirmek, ürünlerde, üretim süreçlerinde ve iş modelinde inovasyon yapmak, sürdürülebilirlik faaliyetleri ile ortak değer yaratmak, temel önceliklerimizi oluşturuyor. Müşteri memnuniyeti ve kaliteden ödün vermeden, ekip ruhu içerisinde yenilikçi ürünler geliştiriyor ve bunları pazara sunuyoruz.

Hedefimiz, öncü ve pazarın talebi olan yeniliklere anında cevap verecek teknoloji ve tasarım yatırımlarıyla katma değer katacak fonksiyonları ürünlerimize yansıtarak, markalarımızın gücünü artırmak. Bu nokta da dekoratif kaplama sektörünün başarılı yüklenicilerinden birisi olan Ankara İtalyan Boya ile çalışmak gücümüze güç katacaktır” dedi.

Dekoratif duvar tasarımına yeni bir soluk
Kalekim güvencesiyle hayata geçirilen Visuelle, doğadan ilham alan sonsuz tasarım seçenekleriyle kişiye, mekâna, ihtiyaca özel ilham verici mekânsal çözümler sunarak yaşam alanlarında yeni ve heyecan verici hikayelere yer açıyor.

Doğanın eşsiz gücünden, zamanın yeryüzüyle etkileşiminden oluşan muhteşem renklerden, tonlardan ve dokulardan alınan ilhamla ortaya çıkan Visuelle ile özgün dokular yaşam alanlarına taşınıyor. Mekanların ruhunu değiştirerek, dünya ve doğayla uyumlu, aynı zamanda bütün ve dengeli yaşam alanları oluşturmak için tasarlanan Visuelle, sayısız kombinasyonlarla hayal gücünün ve estetik anlayışın sınırlarını zorluyor.

HABER HAKKINDA YORUMLAR
TİMDER Kurucu Üyesidir.