Seramiksan Vitrifiye ve Yapı Kimyasalları Ürün Gruplarına Yeni Satış Müdürü Atandı

28 Nisan 2020 Salı

Sektörden Haberler
Seramiksan Vitrifiye ve Yapı Kimyasalları Ürün Gruplarına Yeni Satış Müdürü Atandı
Seramiksan Vitrifiye ve Yapı Kimyasalları Ürün Gruplarına Yeni Satış Müdürü Atandı

İlklerin ve yeniliklerin öncü firması Seramiksan'da, Yapı Kimyasalları ve Vitrifiye Ürün gruplarına yeni Satış Müdürü ataması yapıldı.

1990 yılında kurulan Seramiksan, 1.500.000 m2 kapasite ve 70 kişi ile başladığı bu yolculukta bugün, 1.600  çalışanı ve 30 milyon m2 nin üzerinde bir kapasite ile Türkiye'nin ve dünyanın sayılı üreticilerinden birisi olmuştur.

Türkiye'nin hemen her yerine yayılmış yaklaşık 240 aktif bayisi ve 1000'in üzerinde tali bayi ağı ile ülkemizin her iline ulaşan Seramiksan,  yer karosu, duvar karosu, sırlı porselen, büyük ebatlı teknik granit, unglazed (sırsız) porselen, Antiasit karolar ve havuz seramikleri, seramik sağlık gereçleri  ve yapı kimyasalları gibi geniş bir ürün grubuna sahip. 7,5x15 cm duvar karosundan, 120x180 cm porselen karoya kadar, farklı ebat, renk ve tasarımlarla oluşturulan geniş bir ürün portföyü bulunuyor. 

Seramiksan'ın 2014 yılında devreye aldığı dünyanın en modern tesislerinden olan vitrifiye fabrikası ile birlikte Manisa ve Samsun'da üretim noktaları bulunan Yapı Kimyasalları ürün grupları için, 15 yıldan beri Akdeniz ve İç Anadolu bölgelerinde saha ve bölge yöneticilikleri yapan Sn. Ahmet Kaptan, Satış Müdürü olarak atandı.

2006 yılından bu yana Seramiksan'da çeşitli bölgelerde satış yöneticiliği yapan Kaptan yaptığı açıklamada; "Seramiksan vitrifiye fabrikası olarak üretmiş olduğumuz ürünler son derece modern tesislerde el değmeden ve “hijyen” teknolojisi ile üretilmektedir. Her geçen gün portföyümüze yeni ürünler ekliyoruz ve ürettiğimiz ürünlerin %40'ını 60 ülkeye ihraç ediyoruz.

%100 müşteri memnuniyeti odaklı hizmet politikasıyla hareket ederek, her ilde  kurduğumuz Seramiksan Vitrifiye servis noktaları ile müşterilerinize en iyi şekilde hizmet vermeye devam ediyor. Bunun yanı sıra Yapı Kimyasalları fabrikamızda tüketicilerimize en iyi hizmeti sunmak için çalışmalarımız titizlikle devam ediyor, bu fabrikamızda profesyonel ürün grupları çeşitliliklerimiz ile beraber; Cerafix seramik ve Flex Granit yapıştırma harçlarımız, silikon esaslı renkli dolguları üretiyoruz.

Ayrıca 2020 yılı içinde faaliyetine başlayan Seramiksan Samsun yapıştırıcı fabrikası,  Karadeniz bölgesi ve yakın bölgelere en iyi şekilde hizmet vermektedir. Bölgesel yatırımlarımız diğer bölgelerde de devam edecektir." dedi.

HABER HAKKINDA YORUMLAR
TİMDER Kurucu Üyesidir.