ORKA Banyo Yeni Tasarımlarıyla UNICERA’da Göz Kamaştırdı

05 Mart 2018 Pazartesi

Sektörden Haberler
ORKA Banyo Yeni Tasarımlarıyla UNICERA’da Göz Kamaştırdı
ORKA Banyo Yeni Tasarımlarıyla UNICERA’da Göz Kamaştırdı

Özgün tasarımları, iddialı teknolojisi ve inovatif ve tasarım odaklı ürünleri ile 1992 yılından beri Türkiye'de sektörünün lider markası ORKA Banyo, UNİCERA Seramik Banyo ve Mutfak Fuarı’nda banyo mobilyaları trendlerine yön veren yeni ürünlerini sergiledi. Bu yıl 27 Şubat – 3 Mart 2018 tarihleri arasında CNR EXPO Yeşilköy’de düzenlenen UNICERA Fuarı'na aralıksız 16’ıncı kez katılan ORKA Banyo, 2018 yılında ürün gamına eklediği 70 çeşit üründen oluşan inovatif tasarımlarını “Sadeliğe Vurgu” konsepti ile sergileyerek “Lakeyi Keşfedin!” çağrısında bulundu.

Master Collection 2018 Ürünleri Görücüye Çıktı

UNICERA Fuarı’nın uluslararası alanda da kendine yer edinen ve sektörün tüm oyuncularının Türkiye adına yerli ve yabancı ziyaretçiler ile buluşma platformu olarak büyük bir öneme sahip olduğuna değinen ORKA Banyo Genel Müdürü Nalan Yılmaz, “Yeni ürünlerimizin iş dünyasına ve nihai tüketicilere tanıtılması açısından prestijli bir kitleye sunum yapabilmemize imkan tanıyan UNICERA Fuarı, inovatif tasarımlarımızı ve yeniliklerimizi sunduğumuz, global marka olmamız için gereken adımları atmamıza katkısı olan bir fuar bizim için. UNICERA Fuarı'na bu yıl aralıksız 16’ıncı kere katılıyoruz. Bu yıl da Ar-Ge ve Ür-Ge çalışmalarımız çerçevesinde ileri teknoloji ile ürettiğimiz farklı renk, malzeme, tasarım ve çizgilerdeki banyo mobilyalarımız ile birlikte, banyo tamamlayıcılarından oluşan havlupan, raf sistemleri, armatür ve duş sistemlerine kadar geniş bir yelpazede yer alan ürün grubunu kullanıcılarımızın tercihlerine göre geliştirdik. Tüm bu çalışmaların sonucunda yeni ve inovatif tasarımlarımızdan oluşan Master Collection 2018 katalog ürünlerimiz ile 20’ye yakın yeni serimizi CNR Expo’da ziyaretçilerimizin beğenisine sunduk” dedi.

Banyo Yaşam Alanları Yeniden Şekilleniyor

Klasik tarzdan moderne banyoları dekore etme imkanı sunan ORKA Banyo’nun bu yıl ön plana çıkan yeni serilerinde genel olarak mat ve parlak lake yüzeyler, metal-ahşap kombinasyonları, mermer ve taş desenli yüzeyler ve değişik raf üniteleri göze çarpıyor. 2018 Master Collection ile endüstriyel, doğal, klasik ya da modern tarzda banyo mobilyaları ile kombinlenebilen raf sistemleri, ayna, havlupan, armatür, aplik gibi detaylarla banyoların havasını değiştirmeye hazırlanan ORKA Banyo, metal etkisindeki modern ve dinamik tasarımları, soft ve natürel renkleri, işlevsel alanları ve ince kenarları ahşap ile buluşturarak banyo yaşam alanlarını şekillendiriyor.

HABER HAKKINDA YORUMLAR
TİMDER Kurucu Üyesidir.