GF Hakan Plastik, Yurt Dışı Fuarlarına Mısır ile Başladı

14 Mart 2018 Çarşamba

Sektörden Haberler
GF Hakan Plastik, Yurt Dışı Fuarlarına Mısır ile Başladı
GF Hakan Plastik, Yurt Dışı Fuarlarına Mısır ile Başladı
GF Hakan Plastik, Yurt Dışı Fuarlarına Mısır ile Başladı

GF Hakan Plastik, 1-4 Mart 2018 tarihleri arasında Mısır’da gerçekleşen BATIMAT Uluslararası İnşaat ve Yapı Malzemeleri Fuarı’na katıldı. BATIMAT ve Mısır Proje Zirvesi’nin bir arada gerçekleştirildiği organizasyonda, Mısır ve Ortadoğu inşaat sektörüne en uygun ürün ve çözümlerin geniş bir yelpazede sunulması hedefleniyordu. GF Hakan Plastik de bu geniş katılımlı organizasyonda ağırlıklı olarak üst yapı ürünlerinin tanıtımını yaptı.

Günümüzde en hızlı büyüyen ekonomilerden biri olarak kabul edilen Mısır, stratejik konumu, geniş kaynakları, sınırsız iş olanakları ve ekonomik portföyünün çeşitlendirilmesi nedeniyle Ortadoğu ve Afrika arasındaki en önemli ekonomilerin başında yer alıyor. Kuzey Afrika'daki inşaat projelerinin %72'si ise yine Mısır'da bulunuyor.  Bu nedenle önemli bir organizasyon olan BATIMAT Mısır 2018, bugünün ve geleceğin binaları için ürün ve hizmetleri ile sektörün önemli oyuncularını bir araya getiriyor.

İhracat pazarına yönelik çalışmaları doğrultusunda 2018 yılının ilk fuar katılımını Mısır ile başlatan GF Hakan Plastik de bu önemli pazar için fuarda üst yapı ürün grubundan Silenta Premium ve Silenta 3A ses yalıtımlı atık su boruları ile yer aldı. Ayrıca markanın ihracat pazarının lideri konumundaki Aquasystem PP-R boruları da yine standda yer alan ürünlerden oldu. Alt yapı ürünlerini de müşterileriyle buluşturan GF Hakan Plastik, pazarın farklı segmentleri ve farklı ihtiyaçları için hazır olduğunu gösterdi.

20 binin üzerinde ziyaretçinin katılım gösterdiği fuar, GF Hakan Plastik açısından ürünlerin yoğun ilgi gördüğü, ikili iş görüşmelerinin de gerçekleştiği başarılı bir fuar oldu.

HABER HAKKINDA YORUMLAR
TİMDER Kurucu Üyesidir.