Ege Vitrifiye; UNICERA 2019'a Hazır

10 Ocak 2019 Perşembe

Sektörden Haberler
Ege Vitrifiye; UNICERA 2019'a Hazır

Türk Seramik ve Seramik Sağlık Gereçleri sektörünün profesyonellere açılan kapısı UNICERA Fuarı, 5-9 Şubat tarihleri arasında gerçekleşeceği CNR Expo Fuar Merkezi’nde, 2019-2020 sezonunun trendlerini belirleyecek.

Çeyrek asırlık tecrübesiyle seramik sağlık gereçleri sektörüne yön veren marka Ege Vitrifiye,  UNICERA Fuarı için hazırlıklarını tamamladı. Son yıllarda yurt içi ve yurt dışı pazarlarda doğaya ve insana gösterdiği saygıyla büyüyen marka, UNICERA Fuarı’nda portföyünün seçkin ürünleriyle, yeni ürünlerini sektör profesyonellerinin beğenisine sunacak.

Ege Vitrifiye Genel Müdürü Merter Savaş “Ege Vitrifiye olarak her sene düzenli katılım gösterdiğimiz UNICERA Fuarı sektörümüzün gelişimine katkıda bulunmaktadır. Firmalar yeni ürünlerini ilk defa bu fuarda sergilemekte, sektör profesyonelleri için bir buluşma noktası olmaktadır. Seramik sağlık gereçlerinin takip edilen markası Ege Vitrifiye farklı talep ve beğenilere yönelik ihtiyaçlar doğrultusunda ürün portföyünü her sene güncellemektedir. Bu sene geliştirdiği altı adet tezgâh üstü lavabodan oluşan Knidos serisi ve projelere yönelik geliştirilen Pella klozet serisi pazar ihtiyaçları doğrultusunda tasarlanan yeni serilerdir.” diye belirtti.

Savaş “2018 yılında katıldığımız ulusal ve uluslararası fuarlarda markamızı ve ürünlerimizi tanıtma imkânı bularak, yeni müşterileri portföyümüze ekledik ve rekor ihracat rakamlarına ulaştık.  2019 yılında da dünyanın farklı ülkelerinde önemli sektör fuarlarına katılım göstereceğiz. Doğru stratejilerle ilerleyen firmamız, iç piyasa ve ihracatta belirlediği hedeflerinin bu sene de üzerine çıkacaktır. ” diye ekledi.

Ege Vitrifiye standını, UNICERA Fuarı’nda 4. Hol 4C04 standında ziyaret edebilirsiniz.

HABER HAKKINDA YORUMLAR
TİMDER Kurucu Üyesidir.