E.C.A.’nın Çevre Dostu Üretim Politikası Ödüle Layık Görüldü

08 Temmuz 2021 Perşembe

Sektörden Haberler
E.C.A.’nın Çevre Dostu Üretim Politikası Ödüle Layık Görüldü

35 yılı aşkın süredir iklimlendirme sektörünün en güçlü oyuncularından biri olarak faaliyetlerini sürdüren E.C.A., ana odağının her geçen gün değişen iklimlendirme ihtiyaçları için daha sürdürülebilir çözümler üretmek olduğunu aldığı ödülle bir kez daha kanıtladı.

Üretim faaliyetlerini çevre hassasiyeti doğrultusunda yürüten E.C.A., yoğuşmalı kombi ürün gamında bulunan Confeo Premix ile Green Good Design Yarışması’nın Green Product dalında ödül aldı.

Confeo Premix’in şık tasarımı, sahip olduğu dokunmatik cam ekranı ve kullanıcı dostu ön paneliyle olası sorunları önceden tespit ederek kullanıcısını uyarması, gerektiğinde yetkili servise bilgi vermesi ve uzaktan kontrol edilebilmesiyle dikkat çekti. Doğa dostu teknolojisi ise yarışmada bir diğer ayırt edici özelliği oldu.

Chicago Athenaeum Mimarlık ve Tasarım Müzesi (The Chicago Athenaeum Museum of Architecture and Design) ile Avrupa Mimarlık, Sanat, Tasarım ve Kentsel Araştırmalar Merkezi (The European Centre for Architecture Art Design and Urban Studies) iş birliğinde düzenlenen Green Good Design Awards’ta 2021 yılında yarışmaya katılan 28 farklı ulustan yüzlerce ürün tasarımı, grafik, peyzaj mimarisi ve şehir planlama projesi ve vizyoner liderleri bu ödüle layık görüldü. Yarışma benimsediği “Yeşil Yaklaşım” vizyonu ile daha sürdürülebilir bir gelecek için çalışan ve fikir üreten tasarımcıları ödüllendirdi.

HABER HAKKINDA YORUMLAR
TİMDER Kurucu Üyesidir.