E.C.A. SEREL’den Sürdürülebilir Mekanlar İçin Şık Tasarımlar

13 Şubat 2019 Çarşamba

Sektörden Haberler
E.C.A. SEREL’den Sürdürülebilir Mekanlar İçin Şık Tasarımlar
E.C.A. SEREL’den Sürdürülebilir Mekanlar İçin Şık Tasarımlar
E.C.A. SEREL’den Sürdürülebilir Mekanlar İçin Şık Tasarımlar
E.C.A. SEREL’den Sürdürülebilir Mekanlar İçin Şık Tasarımlar

Teknolojiden aldığı gücü eşsiz tasarımları ile birleştirerek, kullanıcı talepleri doğrultusunda geliştirdiği ürünleri ile sektörün standartlarını belirleyen E.C.A. SEREL, su ve parmak izi bırakmayan armatürlerini UNICERA’da tanıttı. Elmor A.Ş. Genel Müdürü Enver Öz, “Sürdürülebilirlik, ürünlerimize kattığımız en önemli değer. Doğaya ve hayatımıza pozitif katkıda bulunmak için çalışıyor, sürekli kendimizi yeniliyoruz. Sürdürülebilir, tasarruflu banyo ve mutfaklar için de herkesi bu yenilenmeye ortak olmaya davet ediyoruz.” dedi.

Elginkan Topluluğu’nun, armatür ve vitrifiye alanındaki öncü ve köklü markası E.C.A. SEREL, UNICERA Seramik, Banyo, Mutfak Fuarı’nda sergilediği ürün ve teknolojilerle dikkat çekti. Geniş ürün gamında pek çok yeniliğe imza atan şirket, banyo mobilyaları sektöründe SEREL’in yeni ürünlerini farklı bir konseptle tüketicilerle buluştururken, E.C.A. ise parmak ve su izi bırakmayan armatürlerini sektöre sundu.

Enver Öz: “Yeni ‘ilk’lere imza atmaya devam edeceğiz.”
Teknolojiden aldığı gücü eşsiz tasarımları ile birleştirerek, kullanıcı talepleri doğrultusunda geliştirdikleri ürünler ile sektörde yeni standartlar belirlediklerini söyleyen Elmor A.Ş. Genel Müdürü Enver Öz, “Sürdürülebilirlik, ürünlerimize kattığımız en önemli değer. Doğaya ve hayatımıza pozitif katkıda bulunmak için çalışıyor, sürekli kendimizi yeniliyoruz.  İlk olarak burada sergilediğimiz parmak ve su izi bırakmayan armatürlerimizi de bu çerçevede geliştirdik. Bizler, zaman ve kaynak tasarrufunu artıran ve tasarımı ile de göz dolduran ürünleri tüketicilerle buluşturmaya, yenilenmeye devam edeceğiz. Herkesi de sürdürülebilir, tasarruflu banyo ve mutfaklar için bu yenilenmeye ortak olmaya davet ediyoruz.” dedi.

4 farklı banyo konsepti ile yenilenmeye davet
SEREL banyo mobilyaları sektöründeki yeni ürün gamını “Su Yenilenmektir” konseptiyle tanıttı. Düzenli, zamansız, huzurlu ve dinamik olmak üzere farklı kişilikler uyumlu 4 ayrı banyo tasarımını fuarda ziyaretçilerinin beğenisine sunan marka, herkesi kendi ruh halini yansıtan banyolar için yenilenmeye davet etti.

2019 yılında banyo gereçlerinde tasarım, teknoloji ve kalitenin bir arada sunulduğu ürünlerin önemine dikkat çekeceklerini hatırlatan Öz, SEREL markası ile mobilya sektörüne de en uygun çözümleri sunacaklarını vurguladı.

E.C.A.’dan Türkiye’de ilk kez parmak izi bırakmayan armatür
Geçtiğimiz sene bazı ürünlerinde devreye aldıkları 20 yıllık garanti ile fuarın en dikkat çekici gelişmesine imza atan E.C.A., bu sene de hijyen alanındaki “ilk”lerine bir yenisini ekledi ve yeni kaplama özelliği sayesinde, parmak ve su izi bırakmayan armatürlerini ilk kez sergiledi. Banyolarda lekelere son veren armatürler renkli ve şık tasarımları ile göz dolduruyor.

E.C.A.’nın sektördeki ilklerine her yıl yenilerini eklediklerini belirten Öz, “Tüketicilerimizin ürünlerimizin kalitesine, dayanıklılığına ve hizmetine olan güvenleri sayesinde pazarda en çok tercih edilen markayız. Sunduğumuz yeni ürünler ile de sektöre yön vermeyi ve talebi etkilemeyi sürdüreceğiz.” dedi.

HABER HAKKINDA YORUMLAR
TİMDER Kurucu Üyesidir.