Buderus Star Club, Sektör Paydaşlarıyla Adana’da Bir Araya Geldi.

24 Eylül 2018 Pazartesi

Sektörden Haberler
Buderus Star Club, Sektör Paydaşlarıyla Adana’da Bir Araya Geldi.
Buderus Star Club, Sektör Paydaşlarıyla Adana’da Bir Araya Geldi.

Buderus Star Club bu sene “İşimin Geleceği Buluşmaları Konsepti” ile üyelerini dijitalleşen dünyaya hazırlamayı hedefliyor. Geçmişten günümüze değişen teknolojiler ve müşteri ihtiyacının vurgulandığı bu toplantılarda, üyelerin iş geliştirmede kullanabilecekleri dijital araçlar konusunda da bilgiler veriliyor. Buderus Star Club kapsamında yapılan buluşma 19 Eylül 2018 günü gerçekleştirildi. Sektöre hizmet veren montaj firmalarının katıldığı buluşmada; Buderus markası, ürünleri ve Buderus Star Club ile ilgili birçok konu ele alındı.

Adana’da gerçekleştirilen buluşmaya yoğun ilgi gösteren Buderus Star Club üyeleri, Buderus yetkilileriyle bilgi alışverişinde bulunup sektördeki gelişmeler hakkında birebir görüşme fırsatı buldu.

“Her Usta Bir Kahramandır” etkinliğinde sektörün uzmanları ile buluştuk
Isıtma, soğutma ve havalandırma sektörü için ustalarımızın sadece montaj yapan değil, aynı za-manda son kullanıcıya en kaliteli ve en doğru hizmet vermesini amaçladığımız marka temsilcileri olduğunun altını çizdiğimiz “Her Usta Bir Kahramandır” etkinliğinde Ufuk Özkan sunumuyla katılımcılarımızla keyifli vakit geçirdik. İki etaptan oluşan yarışma sonucunda yarıfinalist ve finalistler ödüllerini kazandı. Buderus Star Club kapalı Facebook grubunda yapılan yarışmayla meslekteki kaçıncı yılları olduğunu en etkili şekilde anlatan Star Club üyemiz ise sürpriz bir hediye kazandı.

Buderus’un uzmanlar için yarattığı ayrıcalıklı bir dünya: Buderus Star Club
Buderus Star Club, sektördeki uzmanlara, satış ve montaj yaptıkça star puan kazandıran, aynı zamanda üyelerine teknik eğitimler, teşvik seyahatler ve iş geliştirmeye yönelik pek çok imkan sunan bir program. Buderus yetkili toptancı bayileriyle çalışan montajcı alt bayiler için geliştirilen bu sistem ile sektöre sunulan hizmet kalitesinin artırılması hedefleniyor. Buderus Star Club sistemiyle üyelere birçok avantaj ve ayrıcalığın yanında, profesyonelliklerini geliştiren ve destekleyen bir konsept sunuluyor.

HABER HAKKINDA YORUMLAR
TİMDER Kurucu Üyesidir.