Bosch Termoteknik Yetkili Servisleri ile Budapeşte’de Buluştu

13 Nisan 2018 Cuma

Sektörden Haberler
Bosch Termoteknik Yetkili Servisleri ile Budapeşte’de Buluştu
Bosch Termoteknik Yetkili Servisleri ile Budapeşte’de Buluştu

Bosch Termoteknik, 2017 yılının en başarılı ilk 10 yetkili servisi ile Budapeşte’de 05-07 Nisan tarihlerinde bir araya geldi. İş ortakları ile Bosch Termoteknik Budapeşte ofisinde gerçekleşen toplantılarda Türkiye ve Ortadoğu Satış Sonrası Hizmetler Direktörü Nazif Özakıncı, Satış Sonrası Hizmetlerin Türkiye ve dünyadaki gelecek trendlerini ve yeni iş modellerini anlattı. Ayrıca Bosch Termoteknik yetkili servisleri,  Macaristan Satış Sonrası Hizmetler departmanını ve ülkede verilen hizmetleri tanıma imkanı buldu.

Bosch Termoteknik’in en başarılı yetkili servislerine 2018 yılına motivasyon sağlaması için düzenlenen gezinin bu yılki durağı Budapeşte oldu. Bosch Termoteknik’in Budapeşte‘de bulunan merkez ofisini ziyaret eden grup, servis kanallarının güncel projeleri ve işleyişleri ile ilgili sunumlara katıldılar. Toplantılar sonrasında Macaristan’ın başkenti olan Budapeşte’de kültürel ve tarihi bilgilerin aktarıldığı Trabant adlı otantik araçlar ile bir şehir turu düzenlendi.

Yetkili Servisleri ile Fikir Alışverişi

Davetliler, yoğun iş temposuyla geçen bir yılın yorgunluğunu birlikte atarken, aynı zamanda Bosch‘un servis teşkilatındaki yetkinliklerini Budapeşte genel merkezde de görme fırsatını yakaladılar. İkinci gün gerçekleştirilen çalıştay ile karşılıklı fikir alışverişi de yapılarak gelecek iş modellerine yönelik çalışmalar yapıldı.

HABER HAKKINDA YORUMLAR
TİMDER Kurucu Üyesidir.