Bien’e İhracat Şampiyonu Ödülü

22 Aralık 2022 Perşembe

Sektörden Haberler
Bien’e İhracat Şampiyonu Ödülü
Bien’e İhracat Şampiyonu Ödülü

Türkiye ve dünyada yapı sektörünün önde gelen oyuncularından Bien Trading Dış Tic. A.Ş.; Çimento, Cam, Seramik, ve Toprak Ürünleri İhracatçılar Birliği tarafından bu sene 4’üncüsü düzenlenen ‘İhracatın Şampiyonları’ araştırmasında 2021 yılında ihracatını en fazla artıran firma olarak birincilik ödülüne layık görüldü. 

İhracatın Şampiyonları Ödül Töreni, Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) Başkanı Mustafa Gültepe ve ÇCSİB Yönetim Kurulu Başkanı Erdem Çenesiz katılımıyla 20 Aralık Salı Günü gerçekleştirildi.  11 alt sektörde toplam 69 ödülün takdim edildiği törende Bien Trading Dış Tic. A.Ş., İhracatın Şampiyonları Ödülleri seramik sektörü kategorisinde, 2021 yılında “İhracatını En Fazla Artıran Firma” olarak birinciliği elde etti.

ÇSİB Yönetim Kurulu Başkanı Erdem Çenesiz’in ve TİM Başkanı Mustafa Gültepe’nin açılış konuşmasıyla başlayan ödül töreninde, Bien Trading Dış Tic. A.Ş. adına ödülü Genel Müdür Yardımcısı Deniz Kızılkaya aldı.

Bien ihracatına daha büyük hedeflerle, hız kesmeden devam ediyor
İleri teknoloji Ar-Ge çalışmalarıyla adından söz ettiren Bien Trading Dış Tic. A.Ş. geliştirdiği yüzde 100 yerli ürünler, küresel çapta büyük ilgi görüyor. Hayata geçirdiği doğa dostu ve inovatif ürünlerle, üretiminin %35’ini dünyada 6 kıtada 80 ülkeye ulaştırıyor. Ülke ekonomisine hedeflerin üzerinde performansla ihracat geliri sağlayan Bien Trading Dış Tic. A.Ş.; ihracatına daha büyük hedeflerle, hız kesmeden devam ediyor.

HABER HAKKINDA YORUMLAR
TİMDER Kurucu Üyesidir.