Bien, Kayseri ve Kahramanmaraş’ta Usta Seminerleri Düzenledi

30 Mayıs 2019 Perşembe

Sektörden Haberler
Bien, Kayseri ve Kahramanmaraş’ta  Usta Seminerleri Düzenledi
Bien, Kayseri ve Kahramanmaraş’ta  Usta Seminerleri Düzenledi
Bien, Kayseri ve Kahramanmaraş’ta  Usta Seminerleri Düzenledi
Bien, Kayseri ve Kahramanmaraş’ta  Usta Seminerleri Düzenledi
Bien, Kayseri ve Kahramanmaraş’ta  Usta Seminerleri Düzenledi

Bien, ustalarını yeni ürünler ve uygulamalar konusunda eğitmek amacıyla seminerler düzenlemeye devam ediyor. İş kalitesini ve müşteri memnuniyetini artırmayı hedefleyen Bien, seminerler aracılığıyla ustalarla iletişim kurma olanağı da yaratıyor. Bien’in Mart ayında Karadeniz Ereğlisi ile başlayan eğitimlerini, Denizli, Uşak, Gaziantep ve Mersin takip etti. Seminerler 28 Mayıs’ta Kayseri ve 29 Mayıs’ta da Kahramanmaraş’ta düzenlendi. Bien’in Bölge Bayileri’nin de katıldığı seminerlerde ustalar yeni ürünler ve özellikleri ile ilgili detaylı bilgi sahibi oldu.

Bien’in Teknik Hizmetler Şefi Cenk Senotay’ın ve Bien Fix Müşteri İlişkileri Yöneticisi Begüm İmal’in hazırladığı sunumlarla gerçekleşen seminerlerde, Bien’in üretim tesisleri ve ürünlerinin anlatıldığı tanıtım filmi de gösterildi.

Bien Teknik Hizmetler Şefi Cenk Senotay; “Ustalar seramik seçmeye çalışan müşterileri yönlendirme konusunda çok etkili. Ustalara ürünlerimizi ne kadar iyi anlatıp onlara ürünleri döşerken hangi konulara dikkat etmeleri gerektiğini belirttiğimizde, işçilik kaliteleri de yükseliyor. Mekânlar daha şık oluyor ve müşteri memnuniyeti de aynı oranda artıyor.” dedi.

Yönlendirme ve iyi işçilik işin %50’si
Cenk Senotay; ‘’Hangi koşullarda, hangi zeminlerde, hangi ürünün kullanılması gerektiği, dış mekan, iç mekan, ortam ve hava koşullarının göz önünde bulundurulması gerektiği, doğru yönlendirmenin ana unsurları. Müşteri memnuniyeti markamız adına çok değerli. Bir alan seramik ile kaplandığında, yani yeni bir yaşam alanı oluşturulduğunda; burada tasarım ve ürünün kalitesi %50 oranında önemli ise geri kalan %50’lik kısım da iyi bir işçiliktir.” diyerek sözlerini tamamladı.

Bien’in yeni Yapı Kimyasalları Ürünü Fix’in de tanıtıldığı seminerlerde Bien Fix Müşteri İlişkileri Yöneticisi Begüm İmal seramik yapıştırıcıları ve uygulamaları hakkında ustaları bilgilendirdi

Bien Bölge Satış Müdürleri’nin de katıldıkları seminerde düzenlenen çekilişte ustalara profesyonel seramik kesme makinası hediye edildi. Ürünler, ürün özellikleri ve uygulamalar hakkında detaylı bilgiler içeren eğitim programında ustalar sorularına yanıt aldı, isteklerini ve önerilerini aktardılar.

HABER HAKKINDA YORUMLAR
TİMDER Kurucu Üyesidir.