Anadolu Markaları Ödülü KYK' nın

02 Mart 2018 Cuma

Sektörden Haberler
Anadolu Markaları Ödülü KYK' nın
Anadolu Markaları Ödülü KYK' nın

Ülkemizin seçkin ekonomi yayınlarından Capital ve Ekonomist dergileri öncülüğünde düzenlenen Anadolu Markaları yarışması, Türkiye’nin yükselişine öncülük eden markalarını belirledi. Bu yıl 10’uncusu düzenlenen Anadolu Markaları Yarışması’nda her ilin kanaat önderleri ve başarılı markaları ödüllendirildi. Anadolu’da marka bilincini yerleştirmek ve markalaşma yolunda ilerleyen şirketlerin başarılarını ödüllendirmek hedefiyle düzenlenen yarışma kapsamında KYK Yapı Kimyasalları San. ve Tic. A.Ş. olarak “Büyük Ölçekli İşletmeler İmalat Kategorisinde” 2’ncilik ödülünü almaya hak kazandı.

Değerli ekonomist ve marka danışmanlarının değerlendirmeleriyle firmaların marka ve patent sahiplikleri, izledikleri marka yönetim stratejileri, pazara olan penetrasyonları, yürüttükleri sosyal sorumluluk faaliyetleri incelendi. Bu incelemelerin ardından yapılan oylama sonucunda ödüle layık görülen KYK Yapı Kimyasalları başarılarına bir yenisini daha ekledi.

KYK Yapı Kimyasalları, marka değerini artırmaya yönelik faaliyetleri, marka bilinirliğinin yıllar içindeki gelişimi ve satış & pazarlama faaliyetlerindeki etkinliği ile ülkemizin örnek gösterilen işletmelerinden. Yürüttüğü CRM faaliyetleri çerçevesinde, marka farkındalığını, müşteri memnuniyetini ve müşteri bağlılığını en üst seviyede tutmayı hedefleyen KYK, bilinçlendirici, değer kazandırıcı ve çok yönlü olmayı amaçlıyor. Hedef müşteri kitlesine yönelik gerçekleştirdiği, mesleki gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla sürdürdüğü eğitim faaliyetleri ile sektördeki farkını ortaya koyuyor.

HABER HAKKINDA YORUMLAR
TİMDER Kurucu Üyesidir.