TİMDER Yönetim Kurulu, Kalekim Genel Müdürü Timur Karaoğlu’nu Ziyaret Etti

28 Ocak 2020 Salı

Basın Bültenleri

TİMDER Yönetim Kurulu Üyeleri, Kalekim Genel Müdürü Timur Karaoğlu’nu makamında ziyaret etti.

Ziyarete, TİMDER Yönetim Kurulu Başkanı Aydın Eşer, Yönetim Kurulu Üyeleri Ertan Sapankaya, Kemal Yıldırım, Serdar Dönmez ve Yücel Baran katılım sağladı. Heyet, Kalekim Genel Müdürü olarak atanmasının ardından Karaoğlu’na gerçekleştirdikleri ilk ziyaret olması sebebiyle tebriklerini ileterek, yeni işleyişin Kalekim ve sektör için hayırlı olması temennisinde bulundu. Sektörün mevcut durumu hakkında fikir alışverişinde bulunan
grup, 2018’in ortalarında başlayan finansal dalgalanmaların hala devam eden etkilerini değerlendirerek gelecek yılın hedeflerini masaya yatırdı.

Fuarların son yıllarda üstlendiği roller ve ihracat üzerindeki etkileriyle ilgili fikir alışverişinde bulunulmasının ardından, Aydın Eşer UNICERA ile ilgili son rakamları ve güncel gelişmeleri paylaştı. İhracat noktasında başarılı bir çizgiye sahip olan Kalekim’in mevcut duruma ulaşmasını sağlayan unsurlar ele alınarak, Türk sanayicisinin doğru ve yanlışları gündeme getirildi. Karaoğlu, Kalekim olarak yeni dönemde var olmayı planladıkları iş kollarıyla ilgili de bilgiler vererek, şirketin gelecek vizyonuyla ilgili düşüncelerini paylaştı.

Ziyaret, iki tarafında iyi dileklerini ve temennilerini dile getirmesiyle sona erdi.

HABER HAKKINDA YORUMLAR
TİMDER Kurucu Üyesidir.