TİMDER Yönetim Kurulu İstanbul Ticaret Odası’nı Ziyaret Etti

07 Haziran 2018 Perşembe

Basın Bültenleri

TİMDER Yönetim Kurulu Başkanı Aydın Eşer, yönetim kurulu üyeleri Kemal Yıldırım, Yıldıray Yılmaz, Genel Koordinatör Nurhan Tanyeli, Genel Koordinatör Yardımcısı Yeliz Kılışaçaslan, İTO 48. İnşaat Malzemeleri Komitesi Başkanı ve aynı zamanda TİMDER Üyesi Mustafa Zeytin’in katılımıyla, İstanbul Ticaret Odası Yeni Başkanı Şekip Avdagiç’i ziyaret etti.

Şekip Avdagiç’e, yeni görevini tebrik ziyareti için geldiklerini belirten TİMDER Yönetim Kurulu Başkanı Aydın Eşer, TİMDER ve faaliyetleri hakkında bilgi verdi. Toplantıda İTO ve TİMDER’in ortak çalışma alanları görüşüldü, TİMDER’in gerçekleştirdiği sektör toplantılarında tespit edilen konular İTO Başkanı Şekip Avdagiç’e aktarıldı. Sektör değerlendirilmesinin yapıldığı toplantıda ayrıca rekabet, risk, kâr marjları, çek ve teminat gibi sorunlar masaya yatırıldı.

İTO Başkanı Şekip Avdagiç TİMDER ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, teşekkür etti. Toplantı sonunda TİMDER Yönetim Kurulu Başkanı ve Üyeleri Şekip Avdagiç’e misafirperverlikleri için teşekkürlerini ileterek, küçük yaşlarda geçirdiği kaza sonucunda kollarını kaybeden ve resim çalışmalarına ayaklarıyla hayat veren Semra Çelik’in yağlı boya tablosu takdim edildi. İstanbul Ticaret Odası Başkanı Şekip Avdagiç’in de hediyesini takdim etmesinin ardından hatıra fotoğrafı çekildi.

HABER HAKKINDA YORUMLAR
TİMDER Kurucu Üyesidir.