TİMDER Akademi’de 14. Eğitim Dönemi Tamamlandı

20 Aralık 2018 Perşembe

Basın Bültenleri

TİMDER Akademi 2018 eğitim dönemi, Dr. Öğr. Üyesi Zeynep Hatipoğlu’nun sunumuyla gerçekleşen “Zor İnsanlarla Kolay İletişim” dersiyle sona erdi.

Kurulduğu günden bu yana sektörün gelişimi için çok sayıda çalışmaya imza atan Tesisat İnşaat Malzemecileri Derneği (TİMDER) tarafından organize edilen ve 14 yıldır aralıksız olarak devam eden TİMDER Akademi, bugüne kadar binlerce sektör çalışanını yetkin isimlerle buluşturdu.

Eğitimler yoğun ilgi gördü
TİMDER Akademi 2018 dönemi kapsamında planlanan ve “Pazarlama ve Satış Okulu” ile “Yönetim ve Kişisel Gelişim Okulu” olmak üzere iki ayrı kategoride toplanan eğitimlerin tamamı, alanında uzman akademisyenlerle birlikte sektör dinamikleri göz önünde bulundurularak oluşturuldu. Sektör çalışanlarının yoğun ilgi gösterdiği eğitimler, üyelerin birçok farklı konuda fikir sahibi olmalarına olanak sağladı.

Eğitim dönemi, “Pazarlama ve Satış Okulu” ve “Kişisel Gelişim Okulu” sınavlarının uygulanmasının ardından tamamlandı. Sınavların sonucunda dereceye giren katılımcılara TİMDER Özel Ödülleri ve başarı sertifikaları TİMDER Akademi Ödül Töreni’nde takdim edilecek.

TİMDER Hakkında
1988 yılında sektörün ileri gelen inşaat malzemecileri satıcılarının bir araya gelerek kurduğu TİMDER, şimdi 1000’e yakın üyesi ile sektör adına bilimsel çalışmalar ve yayınlar yapan, tüketici memnuniyetini ön planda tutmak ve ticari hayat içerisinde sosyal, ahlaki değerlere uygun hareket edilmesini amaçlayan, en önemlisi üyeleri arasında birlik ve beraberliği sağlayan bir sivil toplum kuruluşudur.

HABER HAKKINDA YORUMLAR
TİMDER Kurucu Üyesidir.