Geleneksel TİMDER İftarı ve TİMDER Akademi 2017 - 2018 Ödül Töreni Gerçekleşti

28 Mayıs 2018 Pazartesi

Basın Bültenleri

Geleneksel TİMDER İftarı ve TİMDER Akademi 2017 - 2018 Ödül Töreni 22 Mayıs 2018'de Grand Cevahir Hotel ve Kongre Merkezi'nde gerçekleşti.

Yoğun bir katılım ile gerçekleşen gece, TİMDER Yönetim Kurulu Başkanı Aydın Eşer'in hoş geldiniz konuşması ile başladı. TİMDER faaliyetlerinden ve yeniliklerinden kısaca bahseden Eşer, derneğin 30. Yılını kutlayarak Geçmiş Dönem Yönetim Kurulu Başkanlarına teşekkür plaketlerini takdim etti. TİMDER Geçmiş Dönem Yönetim Kurulu Başkanları adına söz alan Ferhan Özkalp ise, derneğe katkı sağlayan ve geceye katılımları ile destek veren herkese teşekkürlerini iletti.

Gecede sponsorlar da unutulmadı. TİMDER Yönetim Kurulu Üyeleri, TİMDER Akademi’nin oluşumunda ve bugünlere gelmesinde teşvik ve desteklerini esirgemeyen, eğitime gönül veren sponsorlara teşekkür plaketlerini takdim etti.

TİMDER Akademi 2017-2018 döneminde devamlılık sağlayarak başarılı olan öğrencilere başarı sertifikaları ve TİMDER Özel Ödülü verildi. Kişisel ve Yönetsel Gelişim Okulu birincisi Mehmet Okan Çalışkan ve Pazarlama ve Satış Okulu birincisi Rıza Çakıl’a başarı sertifikaları TİMDER Eğitim Komitesi Başkanı Yeşim Kurt Şengün tarafından takdim edildi. Başarı sertifikası almaya hak kazanan katılımcıların sertifikalarını ise TİMDER Eğitim Komitesi Üyesi Kemal Yıldırım takdim etti.

Gecenin sonlarına doğru TİMDER Akademi eğitmenlerinden Dr. Öğr. Üyesi Gülbeniz Akduman kısa bir sunum ile yeni eğitim döneminin ders içerikleri ile ilgili bilgi verdi.

Fotoğrafları Yüksek Çözünürlüklü İndirmek İçin Tıklayın

HABER HAKKINDA YORUMLAR
TİMDER Kurucu Üyesidir.