Tüm BP Akaryakıt İstasyonlarında %4 İNDİRİM

 

Anlaşmadan Tüm TİMDER Üyeleri faydalanabilecektir.

SİSTEMİN AVANTAJLARI:* Araçların toplam yakıt tüketimini, bu tüketimin hangi periyotlarda yapılmış olduğunu, almış olduğu ürünle toplam kaç km yol katetmiş olduğunu takip edebilir ve araçtan otomatik okunan km bilgisi ile aracınızın ne kadar yakıt tükettiğini hesaplayarak AKARYAKIT GİDERLERİNİZDE TAM KONTROL SAĞLANACAKTIR.

* BP taşıtmatik sistemini kullanarak akaryakıtınızı aracınızdan çıkmadan alıp, ikmal sırasında herhangi bir ödeme yapmaksızın PRATİK VE HIZLI YAKIT İKMALİ SAĞLANACAKTIR.

* BP‘nin yaygın istasyon ağıyla Türkiye çapında tüm akaryakıt alımlarınız Ergin Petrol tarafından fatura edilir. MUHASEBE KOLAYLIĞI SAĞLANACAKTIR.* Araçlarınız için düzenlenen cihazlara yakıt cinsleri kodlanır, bu sayede sistem aracınızın hangi ürünü kullandığını bilir. HATALI YAKIT ALMA İHTİMALİ ORTADAN KALKACAKTIR.* Araçlarınızın akaryakıt alımıyla ilgili ihtiyacınız olan tüm bilgiler Ergin Petrol tarafından faturayla birlikte bir rapor halinde size gönderilir. FATURALARINIZI DETAYLI ANALİZ EDEBİLECEKSİNİZ.

* Faturalarınızın ödemeleri banka hesabınızdan DBS (Doğrudan Borçlandırma Sistemi) vasıtasıyla otomatik olarak çekilir. ÖDEMELERİNİZDE KOLAYLIK SAĞLARSINIZ.* Bu avantajlardan faydalanmanın dışında, TİMDER üyelerine tüm yakıt alımlarında, fatura bedeli üzerinden %5,5 İNDİRİM, buna ilave olarak %1,25’deTİMDER’e katkı sağlanmaktadır.


(Bu indirim şartları EPDK 20.03.2014 tarih ve 4927 sayılı Kurul Kararları neticesinde şuan %4 İNDİRİM, %1 TİMDER katkı payı olarak uygulanabilmektedir.)

DETAYLI BİLGİ ve BAŞVURU İÇİN:


TİMDER
Proje Koordinatörü
Tulga Bingöl

0216 629 01 00 / 0554 892 65 98
timder@timder.org.tr

Akaryakıt HİZMET GRUBUNDAKİ DİĞER ANLAŞMALAR
SOSYAL
MEDYA
TİMDER Kurucu Üyesidir.